Post

Poduszka z kolorowym nadrukiem

Czasami potrzebujemy w domu czegoś o ciekawym designie. Poznaj nasze worki z kolorowymi nadrukami!

Ciekawą alternatywą, z którą można odkryć fascynujące rozwiązania jest beanbag. Takie beanbagi przyciągają wiele uwagi i są piękne. Szukasz czegoś niestandardowego? W tym przypadku nasze worki z kolorowymi nadrukami są czymś dla Ciebie! Oferujemy ciekawe i nowoczesne wzory z nadrukami nawiązującymi do życia, miast i przyrody, a także modele z nadrukiem liter. Dla miłośników motywów militarnych polecamy poduszkę z nadrukiem nawiązującym do wojska. Dla osób kochających folklor mamy specjalną poduszkę z elementami folkloru. Taki worek doskonale nadaje się do wnętrz tematycznych i stanowi prostą, ale ciekawą odmianę. Poniżej przedstawiamy niektóre z naszych modeli poduszek.

Beanbag XXL

Beanbagi nadają pomieszczeniom charakter

  • Poduszka XXL z elementami folklorystycznymi - klasyczny folklorystyczny nadruk kwiatowy oparty na tradycyjnych motywach. Poduszka taka dostępna jest w kilku kolorach, np. białym i żółtym. Wewnątrz prezentuje się świetnie, nawiązuje do tradycji i łączy elementy folklorystyczne z nowoczesnością.
  • Worek XXL z nadrukiem militarnym - worek dostępny jest w naszej ofercie w dwóch kolorach, klasycznym zielonym i różowym. Idealny np. do pokoju dla chłopca, który marzy o tym, by zostać żołnierzem. Czy boisz się, że twoja siostra będzie zazdrosna? Mamy podobny model w kolorze różowym!
  • Beanbag XXL z nadrukiem literowym jest ostatnio znowu w modzie. Posiadamy dwa modele tego worka - biały w czarne kropki i czarny w białe kropki. Świetnie pasują do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Możesz kupić dwa w tym samym czasie i przejść do kontrastu.

Masz dużo nudnych, monochromatycznych mebli, a potrzebujesz czegoś ciekawego? Poznajcie nasze worki do siedzenia!

Więcej artykułów na temat: http://badezimmermobel.de/