Post

Godziny świąteczne? Odkryj nowe firmy

Nawet 1,5 mln Polaków zaciąga co roku szybkie pożyczki pozabankowe. Wraz ze wzrostem zainteresowania tego typu wsparciem finansowym, pojawia się nowa konkurencja dla obecnych pożyczkodawców. Gdzie obecnie możliwe jest zaciągnięcie kredytu na korzystnych warunkach?

Polacy chętnie korzystają z najlepszych praktyk. Dlatego też bardziej stawiają na znane marki, nawet w przypadku pożyczek pozabankowych. Oznacza to, że nowym pożyczkodawcom trudno jest promować korzystanie z ich oferty. Polacy boją się, że zostaną oszukani lub wpadną w poważne kłopoty finansowe.

Czy warto zaufać nowym bankom niebankowym?

Czy warto korzystać z oferty nowych banków pozabankowych, skoro na rynku działa już wielu sprawdzonych i godnych zaufania pożyczkodawców? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań kredytobiorcy.

Z jednej strony trudniej i lepiej jest skorzystać z oferty banków niebankowych o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zwiększa to pewność, że cała procedura aplikacji przebiegnie bez komplikacji i ryzyka. Jednak z drugiej strony nowe banki pozabankowe otwierają przed pożyczkobiorcami możliwość skorzystania z oferty darmowych chwilówek (z 0% RRSO).

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja nowa firma pozabankowa jest bezpieczna, weź chwilówkę na 2017 rok na Sowafinansowa.pl. Jest to sprawdzony serwis porównawczy, w którym zamieszczane są tylko oferty od sprawdzonych pożyczkodawców.

Gdzie się udać, aby przeżyć nowy, wakacyjny moment?

Chcesz uzyskać impuls w postaci nowego biznesu przed świętami? Jeśli interesuje Cię pożyczka pozabankowa w Sowie Finansowej znajdziesz aktualną listę polecanych pożyczkodawców.

  • Ekassa.com - możesz ubiegać się o nawet 4000 zł jako nowy klient.
  • Minikredyt - Możesz otrzymać maksymalnie 2 000 zł przy pierwszym wniosku. Możesz otrzymać swoją pierwszą pożyczkę za darmo (0% YTY).
  • AleGotówka - tu pożyczysz za pierwszym razem nie więcej niż 2000 zł. Masz możliwość zaciągnięcia pożyczki za 0 zł.
  • Miloan - możesz pożyczyć do 1500 zł - również w ofercie pożyczki 0% od APRC.

Zanim zdecydujesz się na konkretne rozwiązanie, zawsze porównaj dostępne opcje. Dowiedz się, która firma pozabankowa oferuje najlepsze warunki - nie tylko Raty 0%, ale także odpowiednio długi okres spłaty.

Materiały partnerów zewnętrznych