FAQ

FAQ

Jaki rodzaj szkolenia powinienem wybrać? Od czego powinienem zacząć?

Generalnie, ludzie, których mocną stroną jest ekonomia, interesują się nią, lub w jakimś stopniu są z nią związani pracą, lub studiami, wybierają Kurs Ekonomii. Ci, którzy uważają, że sprzedaż jest ich największą zaletą, odnajdują się w niej, wybierają Kurs Sprzedaży. Jednakże, niezależnie który rodzaj szkolenia wybierzesz, powinieneś zacząć od najłatwiejszych modułów, przechodząc stopniowo do coraz bardziej zaawansowanych.

W jaki sposób wasze kursy mogą okazac się użyteczne?

Zazwyczaj ludzie uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach, ponieważ leży to w ich interesie, chcą się rozwijać. Jakkolwiek,  nie można tego traktować inaczej jak najwłaściwszą drogę do pogłębiania wiedzy. Głównym celem naszych praktykantów oraz tych, którzy nasze kursy ukończyli jest rozwijanie kariery i uzupełnianie wiedzy.

Jak długo trwają szkolenia?

Nasze szkolenia mogą trwać od jednego dnia do trzech tygodni, po dwie godziny dziennie.

Gdzie można was znaleźć?

Krajami w których znajdują się biura Profit Point są: Grecja, Bułgaria, Rumunia, Włochy, Węgry, Serbia, Portugalia oraz Polska. W Polsce nasze biura znajdują się we Wrocławiu, Poznaniu i w Warszawie.

Czy szkolenie kończy się egzaminem końcowym i jeśli tak, jak on wygląda?

Test podsumowujący wiedzę z wykładów przeprowadzany jest w miejscu, gdzie uczęszczałeś na szkolenia, zgodnie z jego programem. Jest to rodzaj podsumowania sprawdzającego, opartego na teście praktycznym oraz rozmowie.

Ile kosztują takie kursy?

W zależności od rodzaju kursu, ceny są różne.

W jaki sposób można zostać uczestnikiem kursu?

Uczestnikiem kursu możesz stać się przez telefoniczną rejestrację pod numerem telefonu widocznym pod zakładką Kontakt na stronie głównej.

Jakie są możliwości zatrudnienia po ukończeniu waszych szkoleń?

Po ukończeniu specjalistycznych kursów w Profit Point wzbogacisz o nie swoje CV, co zwiększy Twoje szanse na zatrudnienie. W zależności od rodzaju szkolenia, wybór sektorów zatrudnienia jest bardzo duży.

Czy istnieje limit wiekowy? Co jeśli nie mam jeszcze 18 lat?

Nasze szkolenia przeprowadzane są zgodnie ze stopniem wykształcenia uczestników. Można u nas znaleźć kursy, w których uczestnictwo nie wymaga wyższego poziomu wiedzy. Z tego wynika, że wiek nie jest przeszkodą, jednakże radzimy najpierw skontaktować się z naszym najbliższym biurem w celu uzgodnienia szczegółów.

Czy można zapisać się na szkolenie nie mając pieniędzy?

Zdarzają się różnego rodzaju akcje promocyjne i programy specjalne w niższych cenach lub zupełnie za darmo! Śledź nas na naszej stronie, oraz na innych portalach społecznościowych i łap okazje!

Czy istnieje możliwość zapłaty za szkolenia w ratach?

Jeśli posiadasz ważną legitymację studencką, możesz opłacić szkolenie w dwóch lub więcej ratach. Szczegóły ustalisz ze swoim wykładowcą.

Czy wasze kursy są trudne?

Jeśli to pytanie ma dla Ciebie istotne znaczenie, radzimy spełnić swoje marzenie, wziąć udział oraz ukończyć nasz kurs, zaczynając od modułu o najniższym stopniu trudności. Moduły te zostały tak skonstruowane, żeby przeprowadzić Cię poprzez proste systemy, do bardziej szczegółowych.

Czy istnieje możliwość przeniesienia kursu na inny termin, w przypadku, jeżeli z przyczyn ode mnie niezależnych, nie będę mógł w nim uczestniczyć?

Tak. W takim przypadku Twój wykładowca posłuży Ci pomocą.

Czy można brać udział w szkoleniach online?

Właśnie nad tym pracujemy. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na ten temat, prosimy o kontakt z najbliższym biurem Profit Point.

Jeśli mam pytanie inne, niż zadane tu wcześniej, w jaki sposób mogę uzyskać odpowiedź na nie?

Jeżeli potrzebujesz informacji, które nie zostały umieszczone na naszej stronie, zawsze możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez media społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter, Pinterest, czy LinkedIn.

Potrzebujesz pomocy ? Wyślij do nas email ! Pozmawiaj z nami !

← Poprzedni krok

Thanks for contacting us. We'll get back to you as soon as we can.

Proszę podać poprawne imię, email oraz pytanie.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Διαγραφή Ιστορία

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij