Kontrakt z Optimum Invest – Wywiad po zdanym egzaminie Jarosław Grzegrzółka

jarek

Kontrakt z Optimum Invest – Wywiad po zdanym egzaminie Jarosław Grzegrzółka

Jarosław Grzegrzółka – Manager Profit Point

 1. Gdzie nauczył się Pan Tradingu?
  Przygode z Tradingiem rozpocząłem kursem w firmie Profit Point ok. 4-5 lat temu.
 2. Czy był Pan zadowolony ze szkolenia?
  Początki z tego co pamiętam były trudne. Dopiero pod koniec kursu zrozumiałem, że jest to coś, co zainteresowało mnie na tyle, że w rezultacie stało się to moją pasją i chcę się tym zajmować zawodowo. Wydaje mi się, że mój upór w dążeniu do celu nie pozwolił mi na poddanie się, dzięki czemu w obecnej chwili sam jestem Managerem. Tak, jestem zadowolony ze szkolenia, bo inaczej nie byłoby mnie tutaj, gdzie jestem.
 3. Jaką przyszłość wiąże Pan z kontraktem? Czy będzie to praca dodatkowa czy o charakterze stałym?
  Codziennie zajmuję się handlem, więc jest to moje stałe zajęcie. Moim planem jest dalsze prowadzenie szkoleń, wykładów i praktyk, a handel na kontrakcie jest kwintesencją mojej ciężkiej pracy.
 4. Jakie strategie Pan stosował na egzaminie?
  Tylko i wyłącznie analiza techniczna! Nie ufam żadnym wskaźnikom oscylatora. Każdy sam jest odpowiedzialny za moment ‘’wejścia na rynek’’, dlatego musimy wierzyć we własne siły i intuicję.
 5. Jak długo jest Pan związany z handlem?
  Tak jak wspominałem wcześniej związany jestem z handlem ok. 4-5 lat. Dodatkowo swoją wiedzę i doświadczenie przekazuję teraz osobom, które chcą się uczyć nowych rzeczy i wykorzystywać możliwości, które daje rynek Forex, więc robię to od dłuższego czasu, każdego dnia.
 6. Czy uważa Pan, że już wszystko wie jeśli chodzi o handel?
  W pewnym stopniu tak, ale w tej dziedzinie trzeba ciągle się rozwijać i doskonalić.
 7. Czy korzystał Pan z jakichś dodatkowych pomocy żeby zdać egzamin?
  Jedyne z czego korzystałem to własna wiedza i pewność siebie. Kto nie ryzykuje, ten nie osiąga sukcesu. Jak widać zdanie egzaminu nie jest sprawą niemożliwą.
 8. Czy kursy prowadzone przez Pana są godne polecenia?
  Z biegiem czasu przybywa nam nowych Traderów, praktykantów, klientów. Myślę, że jeśli ktoś przyjdzie na taki kurs to na pewno się nie zawiedzie.
 9. Jakie rady dałby Pan przyszłym Traderom?
  Analizujcie swoje błędy, bo na nich można się nauczyć najwięcej, wierzcie w swoje siły, cierpliwie i wytrwale dążcie do swoich celów i nie bójcie się ryzyka.
 10. Jakie korzyści przynosi zawód Tradera?
  W tym zawodzie można nabyć dużo cech, które powinien posiadać każdy handlowiec takich jak samodyscyplina, opanowanie emocji, a co za tym idzie w przyszłości korzyści finansowe.
 11. Czy dalej chce się Pan rozwijać w tej dziedzinie?
  Rozwój w zawodzie, który stał się moją pasją to pierwszorzędna sprawa. Dodatkowo daje mi satysfakcje fakt, gdy osoby kończące kurs pod moim okiem wynoszą wiedzę, która pozwala im zdobywać ich upragnione cele. Dlatego rozwój dla mnie samego jest czymś bardzo ważnym, ale robię to również dla osób, które mam przyjemność uczyć. To im chce przekazywać zdobytą wiedzę i dzielić się umiejętnościami.

Imie

Adres Email

Telefon

Potrzebujesz pomocy ? Wyślij do nas email ! Pozmawiaj z nami !

← Poprzedni krok

Thanks for contacting us. We'll get back to you as soon as we can.

Proszę podać poprawne imię, email oraz pytanie.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Διαγραφή Ιστορία

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij