Kurs Teoretyczny

Kurs Teoretyczny

2

Jeśli chcesz stać się przynoszącym zyski sprzedawcą, powinieneś znać pewne techniki prezentacji produktu oraz negocjacji. Możesz je nabyć uczęszczając na szkolenia Profit Point z zakresu Sprzedaży.

Wiemy, że udany obrót na rynku kapitałowym jest bardzo ważny dla ciebie, bo zysk który można uzyskać może pomóc Ci spełnić twoje marzenia. Tak więc, po pierwsze, radzimy … nauczyć się chodzić, zanim już latać, w przeciwnym razie istnieje ryzyko, aby zakończyć swoją karierę handlową i doprowadzić wszystkie swoje marzenia w dół.

Twoja edukacja finansowa powinna zacząć się od tego kursu, który poprowadzi Twoje pierwsze kroki na giełdzie. Zespół Profit Point pomoże zrozumieć główne aspekty handlu, w tym:

  • Cechy i zalety handlu w 2015 roku
   Jak w rzeczywistości wykonać transakcji? (przykład na żywo)Analiza techniczna i fundamentalnaZakres zarządzania pieniędzmi

 

  • Czy potrzebuję ten kurs?
   Jeśli naprawdę chcesz handlować, a nie być tylko jednym z tych, którzy „próbowali”, trzeba mieć pełną edukację finansową, która zaczyna się od kursu teoretycznego, specjalnie zaprojektowanego przez zespół Profit Point dla początkujących. Wszystko dowiesz się w ciągu pięciu dni. Kurs został zaprojektowany na podstawie systemu, który zapewniłby zarówno: dostarczenie informacji i jej zrozumienie.

 

 • Co zyskam, jeśli zarejestruje się na kurs?Kurs „Pierwsze kroki na giełdzie” obejmuje wiele zalet, ale najważniejszą wiedzę i umiejętności, które zyskasz są następne:
  • zdolność rozumienia funkcjonowania mechanizmu handlowego na giełdzie, specjalistycznych terminów i ich znaczenie dla przedsiębiorcy;
  • zdolność do wykonywania właściwej analizy technicznej i fundamentalnej;
  • sposób, aby uniknąć najczęstszych błędów handlu dotyczących zarządzania ryzykiem, zarządzania pieniędzmi, decyzji na temat kupna / sprzedaży lub wyboru brokera.

I nie zapomnij o jednej rzeczy: po ukończeniu kursu teoretycznego możesz kontynuować Twoje edukację finansową decydując się na szkolenie dla uaktualnienia umiejętności w handlu! Podczas całego procesu studiowania dostaniesz doświadczenie i poświęcenie od Osobistego Mentora – Trenera, który będzie zawsze obok Ciebie, aby upewnić się w osiągnięciu Twoich celów, nie tracąc z oczu rzeczywistości.

Handel na giełdzie wymaga poświęcenia, emocje i pracę. Więc wszystko zaczyna się tutaj! Powodzenie przedsiębiorcy może dać Ci skrzydła, ale nie można tego zrobić w ciągu nocy. Przede wszystkim – uczą się chodzić, więc zrób pierwsze kroki na giełdzie z Profit Point!


Czas trwania kursu: 4 dni, 2 h / d

Lokalizacja biur Profit Point: Polska, Włochy, Węgry, Grecja, Rumunia, Bułgaria, Serbia, Portugalia.

Imie

Adres Email

Telefon

Wybierz miasto:

 

 • Twoja wiadomość została odebrana. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni.

Imie

Adres Email

Telefon

Potrzebujesz pomocy ? Wyślij do nas email ! Pozmawiaj z nami !

← Poprzedni krok

Thanks for contacting us. We'll get back to you as soon as we can.

Proszę podać poprawne imię, email oraz pytanie.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Διαγραφή Ιστορία

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij