Kurs Standard

Kurs Standard

3

Szkolenia Profit Point zostały zbudowane tak, aby pomóc Ci zrozumieć jak właściwie wdrożyć zasady komunikacji w otaczających nas realiach. Jeśli chcesz rozwinąć swoją wiedzę oraz umiejętności w tej dziedzinie, zapisz się na kurs Rozwoju Osobistego w Profit Point.

Już masz wiedzę handlową?

  • Wtedy zacznij się odróżniać teraz!
   Możesz nauczyć się handlu na giełdzie, także jak uczysz się w każdej innej dziedzinie, bez utraty siebie w suchych pojęćiach i pisemnych linii. Bronią każdego profesjonalisty jest doświadczenie!Tutaj, z zespołem Profit Point masz szansę uczyć się praktycznie z doświadczenia innych, jak również twoje doświadczenie będzie przestrzegane przez innych!
   Będziesz przekształcać edukację finansową w dynamiczny proces. Nie przestawaj inwestować w siebie!
   Teraz jako początkujący, możesz stać się specjalistą od handlu na giełdzie, jeśli zaczniesz to szkolenie, gdzie wszystkie terminy i nabyte informację dostaną prawdziwy sens!

 

  • Czy muszę mieć to szkolenie?Już masz podstawową wiedzę, czy jesteś tylko jednym z tych, którzy przyszli do naszego modułu Pierwsze kroki na Giełdzie, i myślisz, że jest to pole, w którym można zrobić ładne postępy?
   – Już zrobiłeś pierwsze kroki w giełdzie, więc to pytanie nie ma sensu!

   Tutaj w Profit Point nie wierzymy w sztywny proces edukacyjny wykonany przez „recytację” koncepcji teoretycznych.
   Możesz być tym, który zdecyduję się zainwestować w kursach, seminariach lub klasycznych warsztatach, lub tym, który uczy się sam na Internecie kończąc błędem krytycznym i obwinianiem samego pola Giełdy.
   Możesz być tym, który wybiera sukces dzięki pracy, inwestując swój czas, pieniądze i energię w zysk.
   Co uzyskam, jeśli zarejestruję się do tego szkolenia?

 

  • W ciągu tych 10 dni od kursów
   „Specjalista z obrotu giełdowego” będziesz mógł nauczyć się od wyspecjalizowanych trenerów, które oferują szczegółową i stosowaną wizję handlu.

Możesz wybrać prywatnego mentora, który pomoże Ci w handlu, będzie Cie wspierać, kierować i motywować, aby osiągnąć, a nawet przekroczyć własne cele.

Bardzo ważne jest to, że kurs odbywa się w specjalnie wyposażonej sali giełdowej i jest zaprojektowany, aby nie koncentrować się tylko na koncepcji teoretycznych, ale także praktycznych przykładach konkretnych sytuacji i rzeczywistych wykresach.

Czas trwania kursu: 10 dni, 2 h / d

Lokalizacja: biura Profit Point w Polsce, we Włoszech, na Węgrzech, w Grecji, Rumunii, Bułgarii, Serbii, Portugalii.
Idź do przodu!

Imie

Adres Email

Telefon

Wybierz miasto:

 

 • Twoja wiadomość została odebrana. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni.

Imie

Adres Email

Telefon

Potrzebujesz pomocy ? Wyślij do nas email ! Pozmawiaj z nami !

← Poprzedni krok

Thanks for contacting us. We'll get back to you as soon as we can.

Proszę podać poprawne imię, email oraz pytanie.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Διαγραφή Ιστορία

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij