Kariera

OptimumInvest_white_eng-1

Optimum Invest współpracuje z najlepszymi Traderami przeszkolonymi przez Profit Point!

Definicja Trader

W nowożytnym słowniku powstał nowy termin – trader. W języku angielskim “trading” oznacza handel, wejście w nowy biznes. Konsekwentnie Trader to przedsiębiorca, jednakże w znacznie szerszym tego słowa znaczeniu.
Trader ma więcej do czynienia z papierami wartościowymi (akcje, obligacje, certyfikaty), walutą oraz metalami na rynku OTC oraz giełdzie papierów wartościowych. Zarządza posiadanymi aktywami oraz podejmuje samodzielne decyzje dotyczące kupna/sprzedaży.
Współczesny Trader regularnie używa połączenia z internetem, obserwuje notowania walut oraz przeprowadza transakcje.

Głównym celem jest osiągnięcie profitu dla Klienta (lub dla siebie) i otrzymanie prowizji.

Zawód ten nie pojawił się w wyniku przypadku. Istniejące firmy generujące wysokie zyski potrzebują właśnie Traderów, którzy z powodzeniem zajmą się inwestowaniem kapitału. Potrzeby te stały się kluczowe w procesie kształtowania infrastruktury nowoczesnego handlu. Powstały firmy oferujące usługi konsultingowe, usługi inwestowania kapitału, zarządzanie inwestycjami, jak również zapewniające kształcenie i szkolenia w tym zakresie.

Traders' Testimonials:

Maciej Szczuka

“W tradingu jak w sporcie – trening czyni mistrza. Żeby osiągnąć sukces trzeba wykazać się nie tylko dyscypliną i wytrwałością, ale również cierpliwością i sprytem. Na rynku kieruję się głównie analizą techniczną i price action. W dyscyplinach takich jak daytrading czy scalping wszystko co powinien wiedzieć trader znajduje się na wykresie.”

Maciej Szczuka
Menadżer

Potrzebujesz pomocy ? Wyślij do nas email ! Pozmawiaj z nami !

← Poprzedni krok

Thanks for contacting us. We'll get back to you as soon as we can.

Proszę podać poprawne imię, email oraz pytanie.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Διαγραφή Ιστορία

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij