Pomóż nam podnieść poziom edukacji finansowej w Europie!

POMÓŻ NAM PODNIEŚĆ POZIOM EDUKACJI FINANSOWEJ W EUROPIE!

Edukacja finansowa oznacza wiedzę, umiejętności, postawę i odpowiedzialność, wszystko to jest używane aby podejmować decyzje finansowe w celu osiągnięcia niezależności finansowej.

Jako, że rynki/gospodarki  wykazują niestabilne zachowanie w ciągu ostatnich lat, istnieje duże zapotrzebowanie na informacje finansowe dotyczące inwestowania, oszczędzania pieniędzy i podstaw ekonomii.

Chcielibyśmy poprawić rozwój społeczeństwa poprzez zapewnienie wszystkim zainteresowanym edukacji finansowej. Pomóż nam w tym, zapraszając wszystkich swoich znajomych do kursów Profit Point.

Być może jesteś jednym z tych, którzy ukończyli nasze kursy i dowiedzieli się wielu rzeczy od osobistego mentora. Powiedz wszystkim o efektywności naszej pracy!

 

Program Partnerski Profit Point ” Pomóż nam podnieść poziom edukacji finansowej w Europie” pozwoli Ci zyskać prowizję za każdą osobę która weźmie udział w naszych kursach!


Regulamin
programu partnerskiego Profit Point

Program partnerski jest organizowany przez Profit Point (Organizator) i dotyczy wszystkich osób fizycznych oraz osób prawnych z Europy (Partner), które są zainteresowane promocją usług Profit Point wśród potencjalnych klientów, w zamian za prowizję.

1. Definicje 

Organizator – Profit Point dostarczyciel usług edukacyjnych, który daje możliwość otrzymania wynagrodzenia w postaci prowizji , osobom które promują usługi firmy wobec klientów.

Partner – osoba fizyczna lub prawna, która jest skłonna do promowania wizerunku firmy oraz usług organizatora wobec osób trzecich, oraz jest wynagradzana w postaci prowizji w momencie nabycia przez potencjalnego klienta usług Profit Point.

Potencjalny klient – każda osoba, która złożyła wniosek o co najmniej jedną z usług Profit Point (kurs) w związku z działaniami dokonanymi przez Partnera.

2. Usługi 

Partner zobowiązuje się do promowania wizerunku firmy oraz usług organizatora, poprzez przedstawienie oraz dostarczenie potencjalnym klientom usług Profit Point (kursów). Ponadto, Partner zobowiązany jest do nawiązania relacji między klientem a Organizatorem w zamian za prowizję.

3. Prowizja 

Prowizja jest ustalana indywidualnie, w momencie podpisania umowy. Może zmieniać się wraz  z wynikami Partnera w trakcie trwania programu partnerskiego i jest obliczana na podstawie tabeli prowizji. Prowizja będzie wypłacana Partnerowi na początku miesiąca, za wyniki uzyskane w poprzednim miesiącu.

4. Realizacja 

Program Partnerski jest organizowany i realizowany we wszystkich oddziałach Profit Point, z Portugalii, Włoch, Polski, Bułgarii, Serbii, Rumunii, Węgier i Grecji.

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt!

 

 

 

Potrzebujesz pomocy ? Wyślij do nas email ! Pozmawiaj z nami !

← Poprzedni krok

Thanks for contacting us. We'll get back to you as soon as we can.

Proszę podać poprawne imię, email oraz pytanie.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Διαγραφή Ιστορία

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij