O nasW Profit Point zakładamy, że każdy zasługuje na dostęp do najwyższej jakości edukacji. Właśnie dlatego naszym celem jest dostarczanie usług o charakterze edukacyjnym i informacyjnym wszystkim, którzy są zainteresowani rozwojem osobistym, wykazaniem się na polu ekonomii, inwestowania, zarządzania oraz sprzedaży.
Historia Profit Point rozpoczyna się 25 kwietnia 2005 roku i od tamtej pory dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić naszych Klientów poprzez przekazywaną im wiedzę i umiejętności.


about_profitpoint

Co nas wyróżnia?

Zobowiązania jakie mamy wobec naszych Klientów traktowane są przez nas priorytetowo, dzięki czemu zdobyliśmy pełne zaufanie, zarówno nowych Klientów, jak i tych, którzy są z nami od początku naszej współpracy.

Ponieważ nasze kursy dopasowane są do aktywnego stylu życia potencjalnych uczestników, oferujemy:

  • zróżnicowany czas trwania szkolenia: od 1 dnia do 3 tygodni,
  • kursy organizowane również w weekendy.

W związku z tym, że naszym celem jest osiągnięcie optymalnej efektywności, oferujemy szkolenia w naszych siedzibach na terenie Europy: Rumunii, Włoch, Grecji, Bułgarii, Serbii, na Węgrzech i oczywiście w Polsce.

Zapewniamy, że każdy może wziąć udział w naszych szkoleniach, dlatego organizowane są one indywidualnie, zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych, oraz dla tych, którzy taki kurs przerwali lub go nie ukończyli.
Jeśli chcesz podjąć nowe wyzwanie lub dowiedzieć się więcej o naszej działalności, zapraszamy do Profit Point!

 

Jak doświadczenie Profit Point może Ci pomóc ?

Poprzez uczestnictwo w oferowanych kursach możesz stać się jednym z naszych usatysfakcjonowanych Klientów, a po ukończeniu naszych praktyk i programów szkoleniowych, rozwiniesz i udoskonalisz swoje umiejętności zawodowe.

  • Uznanie na szczeblu europejskim
  • Doświadczenie (jedyne tego rodzaju w Europie!)
  • Specjalizacja

U nas odkryjesz nieskończoną ilość możliwości, a my zapewnimy Ci wsparcie i motywację na wybranym przez Ciebie polu!
Nasza kadraEdward Tocki

Manager
Edward Tocki

``Najważniejsza jest wiara w odniesieniu sukcesu. Jeśli wierzymy w osiągnięcie postawionego celu, prędzej czy później przynosi to efekt. Często szybciej niż się tego spodziewamy.``


Wiktoria Myronyk

Manager
Wiktoria Myronyk

Najważniejsze, aby pracować zgodnie z trendem. Obiecaj sobie, aby nigdy nie otwierać pozycji przeciwko trendowi, dopóki nie powiększysz swojego kapitału dziesięciokrotnie. Myślę, że wtedy zdasz sobie sprawę, że inwestując przeciwko trendowi też można zarabiać, ale nie warto, bo już i tak nieźle zarabiasz.


Jarosław Grzegrzółka

Managerem ds. rynków międzynarodowych
Jarosław Grzegrzółka

``Wiedzę na temat tradingu poszerzam od 4 lat. Same początki nie należały do łatwych, ale w obecnej chwili ogromną satysfakcję odczuwam w doskonaleniu umiejętności już nabytych oraz przede wszystkim w przekazywaniu swojej wiedzy zainteresowanym. Lubię spotykać na swojej ścieżce zawodowej osoby ambitne, samodzielne, dążace do celu i te doświadczone, z którymi mam możliwość porównywania strategii. Myślę, że: „każdy w życiu jest indywidualnością, która chce osiągnąć swój cel. Samodyscypliną i wytrwałością dojdziemy do tego, a z każdym dniem przybliżamy się do tego celu coraz bardziej jeśli tylko jest on naszym marzeniem.``


Aleksandra Dworak

Managerem ds. rynków międzynarodowych
Aleksandra Dworak

``Choć przygodę z tradingiem zaczęłam niedawno, wiem, że jest to coś co chcę robić w życiu. Praca w tej firmie pozwala mi na zarażanie pasją kolejne osoby, które tak jak ja nie boją się wyzwań i z uporem dążą do postawionego sobie celu. Cieszę się gdy widzę, że moja praca przynosi efekty i gdy sama mogę nauczyć się czegoś od osób, które uczyły się ode mnie.``


Ilona Chwiłoc-Fiłoc

Dyrektor działu HR
Ilona Chwiłoc-Fiłoc

``Staram sie wnikliwie wysłuchać potrzeb każdego z kandydatów, zaszczepić w nich pasję do tradingu oraz przedstawić możliwości jakie daje ten zawód. Uważam, że: „śmiałe marzenia mogą się przekształcić w rzeczywistość.``


Olimpia Psut

Asystentka zarządu
Olimpia Psut

``Pracuję w młodym i ambitnym zespole, dzięki czemu sama zaczęłam interesować się tematyką tradingu. Moja praca pozwala mi poznawać ciekawych ludzi, którzy są specjalistami i pasjonatami z wieloletnim doświadczeniem oraz takich, którzy zaczynają swoją karierę w świecie finansów. Z mojej strony gwarantuję indywidualne podejście do każdego klienta, udzielenie informacji na każde nurtujące pytanie oraz pozytywne nastawienie na budowanie kontaktów, co daje mi satysfakcję i poczucie dobrze wykonanej pracy.``


Piotr Wiśniewski

Manager ds. rynków finansowych
Piotr Wiśniewski

``Najważniejszym zadaniem managera - wykładowcy jest proste i umiejętne przekazanie posiadanej wiedzy o rynkach walutowych.
Dlatego przede wszystkim dążę do dokładnego wytłumaczenia zagadnien zawartych w naszych szkolenich.
Najprostszym sposobem osiągnięcia sukcesu jest wykonywanie swojej pracy z pasją, by każdy wiedział, że to co robisz sprawia Ci przyjemność.``


Potrzebujesz pomocy ? Wyślij do nas email ! Pozmawiaj z nami !

← Poprzedni krok

Thanks for contacting us. We'll get back to you as soon as we can.

Proszę podać poprawne imię, email oraz pytanie.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Διαγραφή Ιστορία

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij